Charakterysyka firmy "NOR-DOM"

Firma PPUH "NOR-DOM" została założona w 2007r na bazie wieloletnich doświadczeń naszych montażystów przy budowie domów szkieletowych w Skandynawii. Naszym celem jest zaaplikowanie sprawdzonej oryginalnej norweskiej technologii ekologicznych domów szkieletowych w naszym kraju.

Oferowane przez firmę NOR-DOM domy jednorodzinne typu DIANA ( 3 rodzaje ) oraz wielorodzinne VICTORIA ( 3 rodzaje ) cieszą się niezwykłą popularnością w Norwegii. Do chwili obecnej zostało sprzedanych ponad 700 domów w kraju liczącym ok. 4 mln mieszkańców.

Domy typu Diana i Victoria charakteryzują się oryginalnym stylem, przyjemnym mikroklimatem, bardzo wysokim standardem wykonania, spełniają najostrzejsze norweskie normy budowlane i izolacji termicznej. Posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez Norweski Instytut Budownictwa NBI, będący członkiem Europejskiej Organizacji Aprobat Technicznych EOTA. Aprobata jest ważna do 2011r. Instytut co roku kontroluje w zakładzie IEC-HUS jakość prefabrykowanych elementów budynku.

4 stycznia 2006 r. weszły w życie ustalenia Dyrektywy Europejskiej 2002/91/WE z dnia 16 grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków. Dyrektywa zobowiązuje kraje członkowskie do aktywnej promocji poprawy standardu energetycznego budynków w obrębie państw Wspólnoty. Dyrektywa Unijna m.in. nakłada obowiązek dokonania oceny energetycznej każdego nowobudowanego oraz sprzedawanego lub kupowanego budynku. Każdy budynek będzie miał przypisaną klasę energetyczną, co będzie istotnie wpływać na cenę sprzedawanego czy kupowanego budynku. Przedmiotowa ustawa wejdzie w życie w Polsce od 1.01.2009r. Firma "NOR-DOM" już dzisiaj oferuje Państwu domy w najwyższej klasie energetycznej po bardzo atrakcyjnej cenie.

Montaż domu trwa bardzo krótko - dla stanu surowego zamkniętego ok. 2 tygodnie.

Oferujemy domy "pod klucz" jak również montaż w stanie surowym zamkniętym na gotowym fundamencie, zgodnie z życzeniami klienta.

Firma "NOR-DOM" oferuje wszystkie najnowocześniejsze instalacje wewnętrzne: Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas domów, które z pewnością zadowolą naszych klientów.

Strona główna